Styrelsen

Karlaby byalags styrelse:

Ordförande: Christer Krook
christer.krook@tommarp.nu
070-522 25 13

Vice ordförande: Christina Chaib
christina.chaib@telia.com
tel. 070-347 55 62

Sekreterare: Britten Bromell
karlabybyalag@gmail.com
tel: 0414-213 11

Kassör: Greger Olsson
karlaby911@hotmail.com
tel: 073-444 85 69

Ledamot: Hanna-Karin Persson
hanna_karin_p@hotmail.com
tel: 070-332 12 24

Valberedning: Maria Lilja
maria.lilja.falth@gmail.com
tel: 076-173 43 50

Mohamed Chaib
mohamed.chaib@telia.com
tel: 070-6559345

Revisorer:
Torbjörn Persson, ordinarie
tp@blenta.se
tel: 0414-200 39

Lars-Erik Larsson, suppleant
tel: 0414-200 38

Webdesigner/hemsidesredaktör:
Camilla Alsved, ansvarig
camilla.alsved@gmail.com
tel: 070-510 50 68

Christina Chaib, operativ
christina.chaib@telia.com
tel: 070-347 55 62

Kontakt till Byagillet i Tommarp:
Ronny Hammar
ronny.hammar@tommarp.nu
tel: 0414-202 38

Kontaktperson till Österlen lyser:
Britten Bromell
karlabybyalag@gmail.com
tel: 0414-213 11

Kontaktperson till Föreningsrådet, Simrishamn:
Christina Chaib
christina.chaib@telia.com
tel: 070-347 55 62

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *